filmy,  podróże,  Turcja,  z moich podróży

15 miejsc, które warto odwiedzić w Turcji. Na 90 dni kamperem do Turcji

W filmie przedstawiliśmy 15 naszym zdaniem najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia w Turcji. Na liście znalazło się kilka popularnych pozycji, ale spora część to miejsca, które nie są najczęściej odwiedzane, a czasem wręcz pomijane. My do niektórych miejsc trafiliśmy przypadkiem, albo z czyjegoś polecenia. Odwiedziliśmy również dziesiątki innych miejsc, ale te naszym zdaniem warto odwiedzić jeśli również wybieracie się do Turcji na trochę dłużej niż kilka dni. A tym bardziej jeśli zabierzecie ze sobą kampera, lub będziecie mieli możliwość przemieszczania się po tym ogromnym kraju jakimś pojazdem.

Niektóre polecane miejsca z listy już pokazywałem we wcześniejszych filmach, a poniżej pod filmem będzie można znaleść koordynaty GPS do wspomnianych miejsc. Dodam je później, bo to chwilę zajmie.

A teraz zapraszam do oglądania oraz komentowania albo tu albo na kanale Youube. Albo i tu i tu 🙂
A jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to klikania tego co tam trzeba, aby nie przegapić kolejnych odcinków.

Zapraszamy

 

 

Wkrótce uzupełnię lokalizacje GPS do wymienionych TOP 15 miejsc do odwiedzenia w Turcji.
Te punktu już są na mapie DMT – Darmowych Miejscówek Toscanera i w będą to miejsca, gdzie będzie można zaparkować również kampera, lub inny pojazd, jeśli zwiedzacie Turcję na kołach.

Dla ułatwienia, bo na wspomnianej mapie jest ponad 2100 miejscówek, które odwiedziliśmy niebawem tu będą tylko te z filmu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: