budowa, jak zbudować samemu kampera,  filmy,  jak zbudować kampera,  modyfikacje i ulepszenia,  techniczne o kamperach,  tematy techniczne

ABC budowy całorocznego i samowystarczalnego kampera – czyli jak zbudować kampera, edycja 2023

Nie ma co ukrywać, że na moim blogu jest o budowaniu kamperów tony informacji. Można przy pomocy wyszukiwarki w dość łatwy sposób odszukać szukane frazy i zagadnienia, ale i tak nie jest do najdoskonalsze podanie wiedzy.
Lata temu postanowiłem jakoś tą wiedzę posegregować na konkretne działy i zacząłem to robić. Miałem za sobą dwa zbudowane kampery i jakieś półtora wtedy tysięcy dni praktyki w budowaniu i mieszkaniu w zbudowanych kamperach. To jakieś 5 lat gromadzenia wiedzy w praktyce.
Chciałem stworzyć darmowy poradnik ABC budowy kampera. I zacząłem go tworzyć.
Pewne wydarzenia sprawiły, że nie ukończyłem go. Może nie było czasu? Miałem wtedy dwie budowy na głowie. Budowę naszego obecnego domku i jeszcze jednego dla klientów.
Tworzenie poradnika, zbieranie wszystkiego w jednym poradniku odsunęło się w czasie. Aż do zeszłego roku, gdy postanowiłem stworzyć wersję filmową. Wersję gdzie mogę Wam powiedzieć i pokazać jak krok po kroku zbudować prawdziwego, całorocznego, samowystarczalnego kampera, aby nadawał się do życia i podróży na pełny etat. Takiego kampera, który tym, którzy by tak chcieli żyć mógł zastąpić ten murowany, niemobilny dom.

No to gotowi? Bo już wystartowałem i na Youtube są już moje pierwsze filmy o życiu poza i na granicach systemu, ale też już o budowaniu kamperów.   Zapraszam do oglądania pierwszej części ABC budowy całorocznego kampera:

 

 

Jeśli wiedza na moim blogu lub kanale Youtube jest dla Ciebie wartościowa, możesz też postawić mi kawę, piwo, albo flaszkę, klikając w link: 😉

postaw flaszkę Toscanerowi, albo wino albo piwo….

lub:

Oczywiście bardzo dziękuję za już postawione flaszki i na pewno odpowiednio je upłynnimy z życzeniami zdrowia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d