internet w podróży,  podróże,  przydatne w kamperowaniu

gdzie kupić i jak doładować konto w brytyjskiej three

Gdzie kupić sim już wiecie. Żeby aktywować w Three nie trzeba żadnych cudów ani nawet innego internetu. W tej sieci internet działa nawet jak nie ma nic na koncie. Ale jest ale… otwiera się tylko strona three.co.uk  😀
Oczywiście rozumiecie, że skoro się otwiera, to już wszystko załatwimy i aktywujemy sobie pakiet jaki chcemy. Jest też minus…  doładować konto online można używając tylko konta bankowego z UK albo karty z konta UK. Żadna karta kredytowa spoza UK nie doładuje THREE. Próbowałem i polską i włoską i dupa. No ale zdradzę kolejny sposób i na to. Można poprosić kogoś kto takie konto ma w UK, albo … kupić doładowanie na allegro czy ebay.
No ostatecznie odezwać się do mnie i coś się wymyśli. 😀

Jak już mamy to nieszczęsne doładowanie w postaci iluś tam funtów, np. 20£, to pakiet sami włączamy nawet nie mając internetu. Proste jak drut.
Jak będę robił kolejną aktywację (co miesiąc aktywuje się po doładowaniu, nie robi automatycznie) to wrzucę screeny co gdzie klikać krok po kroku.
No i sima to sobie kupcie, niech leży. Z THREE się nie przedawniają nigdy. Nie to co np. zasrany Vodafone, który po 3 miesiącach od włączenia do śmieci jeśli nie doładujemy kasy.
Chyba już wyczerpałem temat. Przynajmniej na te 20 krajów wraz z UK. 😀

wrzucam też na wszelki wypadek wersję dla tych, którzy są w Australii, tak na wszelki wypadek, tam też działa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d