internet w podróży,  podróże,  przydatne w kamperowaniu,  Włochy

brytyjska Three wymiata konkurencję ofertą roamingu w Europie

Do tej pory aby mieć dostęp do internetu musiałem kupować w każdym kraju sim z jakimś pakietem. Aktualnie używam z włoskiej sieci Vodafone, która za 20 euro daje aż 7GB danych na miesiąc. WOW ku…wa. Z reguły nie starcza na dłużej niż 2-2,5 tyg, więc mam 2 takie simy. Testowałem również Wind, który za te same pieniądze oferuje aż 10GB, ale kiepsko to działa i pingi jakby przez księżyc szło. Można ale VOIP też nie zadziała, Skype to samo. Lipa.

Niedawno dostałem sms na moją brytyjską komórkę. Tak, mam numery: polski, brytyjski, włoski i coś tam jeszcze. Tak sobie leżą, ale brytyjską mam włączoną przez powiedzmy 80% czasu.
Oferta raczej dla tych co w UK i jadą w świat. Darmowy roaming w 17 krajach. Czyli obejmuje również internet w roamingu. Dla zainteresowanych:
http://www.three.co.uk/Di…ain_fah_stc1762

Dla mnie bajer. No rewelacja, która spadłą z nieba, bo za 15£ mam aż 20 GB danych w roamingu w tych 17 krajach. Szok. Zabawne tym bardziej, że włoska sieć Three oferuje 2GB za 20 euro, a mając brytyjski sim z brytyjskiej Three w roamingu mam 20GB …w ich sieci. No debile.
Taniej z brytyjskiej na brytyjską we Włoszech, niż z włoskiej na włoską we Włoszech. Czyli do śmieci włoski sim leci. Ooo nawet się zrymowało  😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: