filmy,  podróże,  przydatne w kamperowaniu,  różne z youtube,  tematy techniczne,  z moich podróży

Toscaner Vanlife na Youtube i coraz więcej filmów

No to się porobiło, bo ostatnie tygodnie to tak trochę się wkręciłem w ten cały Youtube i wrzuciłem kilka nowych filmów. Aż z tego wszystkiego nie było czasu aby zrobić aktualizację na blogu o nowych filmach.
Muszę pomyśleć nad jakąś automatyzacją, ale z drugiej strony nie chcę, aby leciały tylko takie kopie albo mirrory tych samych treści. Nadal pisanie to coś innego niż zabranie kamery z mikrofonem i ruszenie z buta w plener czy w miasto.
Pisząc można się dłużej zastanowić nad wieloma rzeczami, ale z drugiej strony przekaz mówiony jest z reguły szybszy i pełniejszy, bo dochodzi jeszcze tonacja głosu czy możliwość pokazania palcem konkretnej omawianej rzeczy.

Na Youtube postanowiłem zrobić trochę, przynajmniej wstępnie, porządek z już opublikowanymi filmami dzieląc je na tematyczne Playlisty. Wszystko oczywiście na moim kanale Toscaner Vanlife.

Na tą chwilę jest kilka Playlist. Jest Playlista o budowaniu kampera i tam będę umieszczał relację nie tylko z budowy kamperów, ale i całe kompendium wiedzy o budowaniu samowystarczalnych, całorocznych kamperów. No bo jaki kamper może się nadawać do całorocznych podróży?

Jest playlista o Vanlife, taka Biblia Vanlife’u wg Toscanera. Planuję rozłożyć na czynniki pierwsze cały etap od samego pomysłu o zmianie życia aż do jego realizacji, a na koniec również z rozwiązywaniem problemów w każdej dziedzinie życia w podróży i nie tylko.

Do tego doszły jeszcze między innymi Playlista w postaci galerii – Albumy z Podróży. I to chyba będzie najlepsza opcja. Możliwe, że ją podepnę pod menu na blogu 🙂

Aha również coś, czego nie było do tej pory na blogu, a w sumie i na YT też rozważałem, czy zaczynać tematykę. Nazwałem na razie wstępnie „My-Story, nie His-Story”. Będzie trochę…. Albo w sumie nie zdradzę jeszcze dziś, bo pierwszy odcinek w tym dziale będzie miał premierę za kilka dni.
Kto już subskrybuje, to zapewne nie przegapi. Ale jeśli nie? No to warto kliknąć przypominacz. Albo kliknąć wszystko co trzeba.

Aha, postanowiłem również zrobić taki jeden dział, gdzie będziecie mogli zaglądać po pakiety motywacji. Taka Akcja Motywacja.   Co tam będzie? Planuję tam Was motywować nie tylko do rzucenia wszystkiego i pojechania w Bieszczady, bo nie każdy lubi Bieszczady. Na pewno warto będzie zaglądać, jeśli będziecie potrzebowali inspiracji, motywacji, kopa w przysłowiową dupę, czy dostać po wirtualnym pysku, aby uświadomić sobie, że czasem tylko jedna myśl mogła nas blokować od spełniania marzeń. I to nie koniecznie muszą być to te same co moje.

Ciekawe czy ktoś zgadnie co to za danie?  Sam zrobiłem 😉

Bo mam oczywiście jeszcze kilka pomysłów, które niebawem będę chciał wdrożyć. Możliwe, że pojawi się też dział „Kuchnia kamperowa”. Chociaż o kuchni i gotowaniu jest już chyba miliony treści.
No może z tą różnicą, że ja od ok. dwóch dekad żywię się optymalnie, czyli zgodnie z żywieniem optymalnym. Chociaż dziś można by było określić jako modne „KETO”. Mam w tej dziedzinie ok 20 letnie doświadczenie, z komponowaniem i obliczaniem dań włącznie.

Czy da się takie żywienie stosować w kamperze? 😉
No jeśli w kamperze mieszkam ok. dekadę, a żywienie optymalne stosuję dwie dekady, to chyba macie swoją odpowiedź 🙂
No ale zobaczymy. Bo trzeba jeszcze zostawić sobie trochę czasu i dla siebie, hahaha. 🙂

Co jeszcze będzie? Ano zobaczymy. Na pewno na pierwszym planie mam dział „ABC budowy samowystarczalnego kampera” czyli dział o budowaniu od A do Z, albo inaczej budowaniu kampera krok po kroku.

Na pewno planuję też całą serię filmów o Vanlife, o życiu w vanie, kamperze, przyczepie, czy to w podróży czy nie. Ale w mniejszym najczęściej mobilnym i samowystarczalnym domku.

Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły, to oczywiście wrzucajcie je w komentarzach czy to tutaj, czy to na Youtube.

I na koniec oczywiście jeśli uważasz, że wiedza na moim blogu jest dla Ciebie wartościowa, że treści które zaczynam wrzucać na Youtube będą przydatne to możesz postawić mi kawę, albo piwo, albo flaszkę, cokolwiek wymyślisz, klikając w link: 😉

postaw flaszkę Toscanerowi, albo wino albo piwo….

lub skanując lib klikając w kod:

Oczywiście bardzo dziękuję za już postawione flaszki i na pewno odpowiednio je upłynnimy z życzeniami zdrowia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: