kącik VanElli

kącik VanElli

To już 3-ci rok jak razem podróżujemy. Ela dołączyła do mnie i mojego zwariowanego życia w 2017 roku. Od tego czasu robiła wiele zapisków z naszych podróży, skrupulatnie notowała różne wydatki, czy wyszukiwała ciekawe miejsca, które następnie wrzucała na listę „musimy odwiedzić”.

Większość zapisków robiła dosłownie w notatniku i to takim papierowym. Wtedy namówiłem Elę na prowadzenie własnego bloga, który byłby taką jej wersją naszych podróży. Wiadomym jest, że każdy ma inne postrzeganie, czy zainteresowania. Ja zwracam uwagę na inne rzeczy, może bardziej techniczne, a Ela widzi świat z innymi szczegółami, które dla mnie na przykład nie mają znaczenia.
I tak zaczęła się mała przygoda z blogiem Eli.

Jednak po przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że dużo lepszym wyjściem będzie stworzenie dla Eli jej kącika na moim, a właściwie od kilku już lat naszym blogu. Tak więc od dziś w menu pojawiła się nowa pozycja: „kącik VanElli” – czyli miejsce, gdzie Ela będzie wrzucała swoje wpisy, a także prace jak obrazy, czy inne rękodzieła tworzone w drodze, które od czasu do czasu sprzedaje w różnych krajach.

Na początku przeniesiemy wszystkie wpisy ze starego bloga, którego nie ma sensu dłużej dodatkowo opłacać (domena, serwer).
Wpisy początkowo będą miały „dzisiejsze” daty aby były pod ręką, a po jakimś czasie możliwe, że zostaną prze edytowane aby były zgodne z faktycznymi datami, gdy były tworzone na starym blogu.
Nawet wtedy będzie je można łatwo odnaleźć klikając w menu „Kącik VanElli”, lub kategoriach, albo klikając tutaj:  Kącik VanElli

Zapraszamy do lektury. 🙂
VanElla i Toscaner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: