filmy,  o kamperowaniu,  podróże,  poza kategoriami,  Turcja,  z moich podróży

Życie poza systemem w pigułce, z wszystkimi odcieniami szarości. W tle spacer po kanionie Gezi Yolu w Turcji

Wiele już razy pisałem tutaj o życiu poza systemem, o życiu bez trosk i problemów świata powiedzmy „normalnego”. A jak ja od lat nazywam: „nienormalnego”. Bo czy normalnym jest orać przez np. 40 lat tylko po to żeby mieć gdzie spać po tym oraniu, mieć za co zjeść trochę korporacyjnego jedzenia i żeby czasem starczyło na tydzień, czy dwa wolnego w roku plus upić się co weekend?

Nagrywając kolejny filmy na Youtube postanowiłem i w tej tematyce przekazać wam trochę wiedzy. W tle, podczas spaceru możecie podziwiać widoki kanionu Gezi Yolu w Turcji.

Okno z filmem oczywiście na dole wpisu. Kliknij przycisk „czytaj dalej”, który jest poniżej…

Od dawna coś mi nie pasowało w standardowym, tak zwanym normalnym życiu i do tego od zawsze byłem czarną owcą w rodzinie, tak więc moje ścieżki musiały potoczy się trochę inaczej niż u większości ludzi.

Ożeń się, płać hipotekę, pracuj, płać rachunki, pracuj, jedz, śpij, sr.j, weź pigułki i na koniec zdechnij i to  najlepiej przed emeryturą.
Może i fajne plany na życie, ale nie dla mnie. Trochę lat tak pożyłem i przeszło 20 lat temu oczy otworzyłem.
Od ok. 15 lat żyję swoim, na ile się da poza systemowym życiem, a od niemal dekady w samowystarczalnym domu mobilnym – kamperze. I wiecie co? Nie zamierzam tego zmieniać.

No bo jak można wrócić  do chowu klatkowego jeśli posmakowało się dłużej wolności?

A jeśli Wy też czujecie, że coś tu jest spier….one w otaczającej nas rzeczywistości (i nie mam tu na myśli tylko Ełro-wizji) i chcielibyście dowiedzieć się co i jak zmienić, jak się wyrwać z tego matrixa, z tego błędnego koła praca-dom-kościół, albo przynajmniej dostać motywacyjnego kopa w przysłowiowe 4 litery, posłuchać jak ja to zrobiłem, to to jest film dla Was! Nagrałem specjalnie na tą okazję!

Oglądajcie i polecajcie każdemu, kto też od dawna czuje, że coś w tym życiu nie pasuje i chciał by też coś zmienić i albo nie wie jak, albo próbuje, ale zmiany nie przychodzą. Zapraszam:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d