filmy,  o kamperowaniu,  podróże,  poza kategoriami,  Turcja,  z moich podróży

Życie poza systemem w pigułce, z wszystkimi odcieniami szarości. W tle spacer po kanionie Gezi Yolu w Turcji

Nn blogu pisałem wiele już razy o życiu poza systemem, o życiu bez trosk i problemów świata powiedzmy „normalnego”.

Nagrywając filmy na mój kanał na Youtube postanowiłem i w tej tematyce trochę wiedzy przekazać Wam. W tle nagrania podczas spaceru po kanionie Gezi Yolu w Turcji.

Okno z filmem oczywiście na dole wpisu.

Od dawna coś mi nie pasowało w standardowym, tak zwanym normalnym życiu i do tego od zawsze byłem czarną owcą w rodzinie, tak więc moje ścieżki musiały potoczy się trochę inaczej niż u większości ludzi.

Ożeń się, płać hipotekę, pracuj, płać rachunki, pracuj, jedz, śpij, sr.j, weź pigułki i na koniec umrzyj, najlepiej przed emeryturą.
Może i fajne plany na życie, ale nie dla mnie. Trochę lat tak pożyłem i przeszło 20 lat temu oczy otworzyłem.
Od ok. 15 lat żyję swoim, na ile się da poza systemowym życiem, a od niemal dekady w samowystarczalnym domu mobilnym – kamperze. I wiecie co? Nie zamierzam tego zmieniać.

A jeśli Wy też czujecie, że coś tu jest spie….ne w otaczającej nas rzeczywistości i chcielibyście dowiedzieć się co i jak zmienić, jak się wyrwać z tego matrixa, z tego błędnego koła praca-dom-kościół, albo przynajmniej dostać motywacyjnego kopa w przysłowiowe 4 litery, czy posłuchać jak ja to zrobiłem, to to jest film dla Was, który nagrałem specjalnie na tą okazję!

Oglądajcie i polecajcie każdemu, kto też od dawna czuje, że coś w tym życiu nie pasuje i chciał by coś zmienić, ale albo nie wiem jak, albo dlaczego zmiany nie przychodzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: