budowa, jak zbudować samemu kampera,  tematy techniczne

pomysły na wykończenie ścian i szafek w kamperze

Wykończenie to ostatni najważniejszy element, ale już o tym myślę. Wkręty muszą zostać zamaskowane. I na 100% będą.
Mam kilka pomysłów na wykończenia. Nie wiem jeszcze który wybiorę. Gdyby nie to, że ten kraj nam obrzydł pod wieloma względami to była też opcja: tynki wiedeńskie, ale tu moja kobieta powiedziała stanowczo nie. Ma już głupoty i zacofania tego kraju równie dość, a kampera z wiedeńskimi tynkami… no wyobraźcie sobie to, będziemy sobie we Francji, albo Hiszpanii i patrzę na ściany i co wiedzę? …No sami rozumiecie.

Osobiście lubię „ciepłe” wykończenia, więc bardzo możliwe, że będzie to jakaś zmywalna tapeta z fakturą. No i na pewno nie w wersji z biedrony, tylko jak już to coś markowego. Widzi mi się jakiś wzór a’la cegła, albo jakiś kamień w jasnym kolorze. Ale to może się jeszcze zmienić 100x.
Szafki dostaną prawdopodobnie porządną okleinę pcv, ale taką z fakturą jaką ma okleina meblowa, a nie pomalowany papier z klejem. Na sufit albo alkantara, ale wydaje mi się, że sztuczna skóra w jasnym lub nawet białym kolorze będzie najpraktyczniejsza.
No i kabina i fotele przednie… No, ale nie mogę zdradzać tak długo przed czasem.  😀

W każdym razie jeśli chodzi o wykończenia to cały czas jestem otwarty na nowe pomysły i sugestie.
Odpada jedynie demontaż ścian i mebli do lakierowania na płasko. U mnie to niemożliwe. Za duuuużo roboty. Zostają już na zawsze tu gdzie są. 🙂

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: